Direct czy search? O nowoczesnej rekrutacji.
17 czerwca 2019 / 8h
Warszawa
799 zł netto
/ osoba
10 / 15
Szczegóły
LinkedIn dla biznesu
10 lipca 2019 / 7 h
Warszawa
799 zł netto
/ osoba
11 / 15
Szczegóły
Sourcing do IT
TBA / 8h
Warszawa
799 zł netto
/ osoba
15 / 15
Szczegóły
PROCES WARSZTATOWY
Dopasujemy się do Twoich oczekiwań
Chwila relaxu przed warsztatem
Czekamy na Twoje propozycje
Przykłady poparte wiedzą praktyczną
Zapewniamy niezbędne materiały do notowania
Warsztaty dedykowane
Szyte na miarę warsztaty i szkolenia pozwalają nam dostosować program do potrzeb i problemów Twojej firmy.
Zobacz więcej
Co nas wyróżnia?
Przykładamy wiele uwagi do najmniejszych szczegółów, co pozwala nam budować doświadczenia, a nie usługi.
Interaktywne warsztaty
Tak najlepiej przyswajasz wiedzę.
Przestrzeń
Sprzyjająca pracy kreatywnej.
Poczęstunek
Dbamy o energię uczestników.
Atmosfera
W naszym kosmosie śmiech jest dozwolony.
POZNAJ NASZYCH TRENERÓW
Karolina Latus
Od 8 lat z sukcesami prowadzi kreatywną agencję zatrudnienia CRAFTS w Polsce, a także firmę szkoleniowo - konsultinową HR EMBASSY. Certyfikowany asesor, HR Business Partner, Trener i Coach. Mentor w programie „Mentoring Działania” na Uniwersytecie Warszawskim. Pomysłodawca i organizator meet up'ów HR na Deser, live'ów HR Talks oraz autorka programu "Mentoring Rekrutacyjny". W wolnych chwilach zdobywa najwyższe szczyty gór i goni kangury w Australii.
Monika Adamska
Od 2013 roku rekrutuje specjalistów IT. Swoją karierę zawodową rozpoczęła pracując jako konsultant 360 w agencjach rekrutacyjnych, oraz dla Microsoft i The Coca Cola Company. Posiada praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych oraz technik pozyskiwania kandydatów (np. cold calling, strategiczne pozyskiwanie kandydatów i budowanie bazy kandydatów). Posiada również wiedzę techniczną połączoną z umiejętnością zrozumienia i wyjaśnienia wymagań stanowisk dla ról IT oraz solidną znajomość technik pozyskiwania (np. rekrutacja na platformach IT, w mediach społecznościowych i wyszukiwanie za pomocą technik boolean oraz x-ray search). W wolnym czasie lubię podróżować, opiekować się moim buldogiem francuskim i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.
Adrian Martinez
CMO oraz współzałożyciel firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy. Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku i LinkedIn oraz strategii obecności marki online (współpracował z brandem szkoleniowym Sprawny.Marketing, jak również̇ prowadzi szkolenia dedykowane). Wśród klientów, z którymi współpracuje i dla których prowadził szkolenia znajdują̨ się̨ firmy takie jak: Cushman & Wakefield, Badura, Kitchen Aid, ISTV, infoShare, e-point czy Pruchnik. Jest również prelegentem na wielu konferencjach branżowych takich jak: I love Marketing, Golden Marketing Conference, Pipeline Summit, Babel Camp czy Akademia Marketingu. Prywatnie angażuje się̨ w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera miedzy innymi projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.
Olga Słobodzian
Od 7 lat związana z branżą szkoleniową, a od 4 lat z branżą rekrutacji. W HR Embassy zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz kadry zarządzającej. W swojej pracy stosuje przede wszystkim metody direct i executive search. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowała politykę społeczną, neurokognitywistykę, seksuologię oraz psychologię. Prowadzi bloga „Robię HR”. Jej działalność została doceniona w plebiscycie „Top 10 głosów polskiego Linkedin w 2018 roku”. Prowadzi konsultacje dla kandydatów oraz firm, szkoli z rekrutacji, direct search, copywritingu w HR oraz budowania marki rekrutera. Uwielbia ludzi i ich historie.
Nasze sale warsztatowe
Przy dobieraniu przestrzeni warsztatowych (zarówno pod warsztaty otwarte jak i dedykowane) dbamy o ich charakter, którego zadaniem jest wspieranie pracy grupowej i kreatywnej uczestników.
Hołowczyc space
ul. Drużynowa 3/1, 02-590 Warszawa
Business Link Astoria
ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa
Jeśli masz inne oczekiwania
Dopasujemy miejsce do Twoich potrzeb
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz, a odpowiem na Twoje pytania.