Lubimy się angażować w poznawanie faktycznych problemów Twojej firmy. Dopiero wtedy czujemy, że mamy wpływ na zmianę. Konsultacje są naszym ulubionym produktem. Pozwalają nam stać się częścią Twojego biznesu i częścią zmiany.
Napisz do nas
W jakich obszarach
prowadzimy konsultacje?
Badanie kultury organizacji
Każda firma, tak jak i każda grupa ludzi czy społeczeństwo cechuje się swoją kulturą. Zbiór wierzeń, przekonań i wartości, nie zawsze jest jasny dla wszystkich pracowników, a wyraźne i spójne jego komunikowanie jest kluczem do sukcesu, zarówno działań Employer Branding, rekrutacji jak i Employee Experience.
Działania Employer branding i Employee Experience
  • Analiza i wypracowanie EVP
  • Analiza działań wellbeing
  • Wsparcie przy wypracowaniu misji, wizji i wartości
  • Mapa empatii
Metody i procesy rekrutacji
  • Opracowanie struktury firmy
  • Opracowanie opisu stanowisk
  • Analiza procesów rekrutacji
Na co możesz liczyć?
Dedykowani konsultanci
Zaplanowany proces konsultacji
Znajomość trendów i tematyki konsultacji
Zawsze zaczynamy od analizy potrzeb i problemów
POZNAJ NASZYCH KONSULTANTÓW
Karolina Latus
Od 8 lat z sukcesami prowadzi kreatywną agencję zatrudnienia CRAFTS w Polsce, a także firmę szkoleniowo - konsultinową HR EMBASSY. Certyfikowany asesor, HR Business Partner, Trener i Coach. Mentor w programie „Mentoring Działania” na Uniwersytecie Warszawskim. Pomysłodawca i organizator meet up'ów HR na Deser, live'ów HR Talks oraz autorka programu "Mentoring Rekrutacyjny". W wolnych chwilach zdobywa najwyższe szczyty gór i goni kangury w Australii.
Adrian Martinez
CMO oraz współzałożyciel firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy. Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku i LinkedIn oraz strategii obecności marki online (współpracował z brandem szkoleniowym Sprawny.Marketing, jak również̇ prowadzi szkolenia dedykowane). Wśród klientów, z którymi współpracuje i dla których prowadził szkolenia znajdują̨ się̨ firmy takie jak: Cushman & Wakefield, Badura, Kitchen Aid, ISTV, infoShare, e-point czy Pruchnik.
Jest również prelegentem na wielu konferencjach branżowych takich jak: I love Marketing, Golden Marketing Conference, Pipeline Summit, Babel Camp czy Akademia Marketingu.
Prywatnie angażuje się̨ w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera miedzy innymi projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.
Agata Pierzchała
Trener Biznesu od ponad 6 lat, wsparty wiedzą z Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH, specjalizuje się w obszarach: coachingu, coachingowego stylu zarządzania, przywództwa, komunikacji, zarządzania zmianą, typologii osobowości (konsultantka Insights Discovery®) oraz kreatywności. Certyfikowany Coach ACC ICF (ok. 350h) - głównie z menedżerami średniego szczebla oraz talentami; Prowadzenie sesji coachingowych oraz rozwijanie kompetencji coachingu w organizacji, wprowadzanie kultury oraz procesu coachingu do organizacjiCoach Grupowy i Zespołowy - wspiera zespoły w lepszej komunikacji i osiąganiu celów, kompetencja ta jest wartością dodaną również dla grup projektowych – bardziej efektywne wykorzystywanie zasobów dzięki coachingowi i facylitacji procesów projektowych. Ponad 8 lat w sprzedaży (retail), około 5 lat zarządzania ludźmi, doświadczenie w zarządzaniu projektami, kilkadziesiąt zrealizowanych projektów szkoleniowo-rozwojowych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Znajomość i rozumienie biznesu od strony systemów, procesów, struktur, różnych branż (retail, FMCG, logistyka, produkcja). Pracował dla takich firm jak IKEA, Nokia, Danone, TNT, YES, Solar, H&M.
Monika Matyja
Jako projekt manager, moderator i asesor wdraża i rozwija programy naboru na stanowiska liderów, mangerów i TOP managerów. Wraz z klientami tworzę programy High Potential i procesy oceny kompetencji w organizacji. Trener umiejętności miękkich z doświadczeniem w branży produkcyjnej. Prowadzi warsztaty kreatywne we współpracy z Concordia Design oraz łączy techniki moderacji, facylitacji i coachingu grupowego 
 w celu doprowadzenia grup do najlepszych rozwiązań. Posiada doświadczenie w projektach rozwoju organizacji (change management) a także Train the Trainer m.in.: dla centrów logistycznych. Pasjonują ją modele leadership, mediacje w konfliktach i rozwojowa informacja zwrotna. Bazą do jej pracy jest empatia w kontakcie z klientem i jego rzeczywiste potrzeby. Podlega superwizji trenerskiej oraz pracuję zgodnie z kodeksem trenera i coacha. Od ponad 15 lat zajmuje się HR’em, posiada 10 letnie doświadczenie w projektach rozwoju personalnego. Od 2010 roku wewnętrzny trener umiejętności miękkich i master moderator w koncernie Volkswagen. Pracowała dla takich firm Homag, Vox, VW, MAN, Motor Polska.
Chciałbyś porozmawiać o współpracy?
Wypełnij formularz, oddzwonimy