Wyniesienie branży HR na inną planetę jest naszym celem, a efekt WOW orbitą po której krążymy. Łączy nas pasja do human resources, komunikacji i wszystkiego, co z ludźmi związane. Lubimy kreatywnie kreować i skutecznie organizować, czego efektem są nasze szkolenia, warsztaty i wydarzenia.
Napisz do nas
Odkrywanie nieznanych przestrzeni HR-u to misja, której nie wykonamy w pojedynkę. Tysiące ważnych szczegółów, miliony wyliczeń, niesamowita precyzja i nieograniczona kreatywność nie mogą tkwić w jednej osobie. Wszystkie te elementy są dla nas bardzo ważne i wiemy, że mają prawo istnieć tylko, gdy będziemy ze sobą współpracować.

Nasze hasło przewodnie - "Houston, we have a solution".
Poznaj naszą załogę
Kreatywni pedanci, pedantyczni kreatorzy. Zarażamy dobrą energią i uśmiechem. Nikt z nas nie jest wolno latającym neutronem- jesteśmy zespołem. Mamy wpływ na ostateczny efekt każdej z misji, a zaufanie i wsparcie to wspólny mianownik wszystkich kosmonautów HR Embassy. Każdego dnia pracujemy z ludźmi i dla ludzi. To przecież od nas zależy przyszłość HR'u :D
CAŁA KOSMICZNA ZAŁOGA
Karolina Latus
CEO & Co-founder
Jest najlepszym poszukiwaczem talentów i headhunterem w kosmosie. Doświadczony trener i praktyk. Otwarcie mówi o wszystkim o czym inni boją się wspomnieć. Jeśli szukasz idealnego kandydata, konsultacji lub szkolenia dla swojego działu HR- to właśnie Karolina. Nigdy nie odmówi Ci pomocy i znajdzie rozwiązanie każdej HRowej sytuacji. Ma słabość do ładnych rzeczy, a jej największą inspiracją są ludzie.
Adrian Martinez
CMO & Co-founder
Jest pasjonatem uśmiechu i pozytywnego myślenia. Najlepszy szef, mówca i trener. Działania marketingowe i sprzedaż nie mają przed nim tajemnic. Mimo zacięcia copywriterskiego i bogatego słownika nie zna słowa ‘problem’. Potrafi ogarnąć każdą sytuację. Jako samiec alfa wśród swoich kobiet codziennie trenuje cierpliwość. Wie, że zespół jest największą wartością każdej firmy. Prywatnie szalenie zakochany w swoim psiaku i działaniach charytatywnych.
Dorota Wesołowska
Event & Project Manager
Jest najlepszym ogarniaczem codzienności i strażnikiem wszystkich projektów. Jej tajną bronią w walce z chaosem jest Asana, której nikt inny jeszcze nie zrozumiał ;) Wierna swoim ideałom. Z zacięciem pomaga ludziom, którzy tego potrzebują. Po pracy niepoprawna romantyczka, która spełnia się na parkiecie szlifując taneczne kroki Bachaty. Jak urlop, to tylko w Hiszpanii, która jest jej drugim domem.
Ania Zarczuk
PR & Marketing Manager
Jest odpowiedzialna za proces contentowy i wzrost jakości treści. Stale doskonali umiejętności poruszania się w przestworzach social mediów. Im więcej tasków, tym większa mobilizacja. Nie ma zadań niewykonalnych, są tylko te ważne i ważniejsze. ;) Ceni szczerość i partnerskie relacje. Stale przyciąga nietypowe sytuacje i ciekawych ludzi. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej jeść.
Ola Słobodzian
HR Specialist & Trener wewnętrzny
Jest rekruterem z ogromną pasją do tego, co robi. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i poznawać ich historie. Jej znakiem rozpoznawczym są widełki - zawsze publikuje je w ogłoszeniu i daje feedback. Mocno wierzy, że HR może być fajny, dlatego chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Pisze artykuły i prowadzi bloga. Po pracy lubi majsterkować przy dźwiękach winylowych płyt, a kiedy jeździ samochodem głośno śpiewa wszystkie piosenki - nawet te, których nie zna ;)
Beata Stpiczyńska
Marketing Manager
Chodząca energia z przyszytym na stałe uśmiechem :) Zasila szeregi marketingowe dzielnie walcząc ze strategią dostarczania wiedzy :) Oprócz praktyki, posiada też tajemną umiejętność: poczucie humoru! :) Prywatnie najlepszy instruktor tańca towarzyskiego na świecie. Sprawdzone info :)
Agata Błaszczyk
Specjalista ds. kadr i płac
Jest naszą tajną bronią w walce z dokumentami, umowami i bankowym chaosem. Nie ma takiego administracyjnego case’u, z którym by sobie nie poradziła. Dobry duch. Prawa i lewa ręka zespołu. Specjalista ds. kadrowo-płacowych z ogromnym doświadczeniem. Dzięki niej możemy spać spokojnie… :)
Chciałbyś zostać częścią kosmicznej załogi?
Obecnie nasza załoga jest kompletna, ale co rusz pojawiają się nowe misje, do których możesz dołączyć. Jeśli planeta, na której żyjesz nazywa się HR to napisz do nas! Chętnie Cię poznamy. Niewykluczone, że razem polecimy w najbliższy lot!
Napisz do nas