Najbardziej angażująca
konferencja HR w Polsce

18 września, 2020
Warsaw Marriott Hotel

Kup biltet

Ceny biletów wzrosną za:

dni
h
min
sek
2020
3
12
10:00

Dlaczego warto wziąć udział?

Pewnie zadajesz sobie pytanie DLACZEGO NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCA?
Dobra konferencja, to coś więcej niż tylko prelekcje. Naszym zdaniem jest dać Ci realną możliwość zaangażowania się w konferencję i jej poszczególne elementy. Wiemy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wywołać u Ciebie prawdziwe i niezapomniane doświadczenia. Dlatego już teraz stawiamy Ci kilka obietnic, których zamierzamy dotrzymać:

🔥 Po pierwsze zero sprzedażowych prezentacji. Mówimy serio, dbamy o to;
🔥 Po drugie, dzięki formatowi Expert box będziesz mieć realną możliwość poznania wszystkich prelegentów i skonsultowania z nimi swoich pomysłów, problemów i case'ów;
🔥 Po trzecie, nasi wystawcy nie będą rozdawać ulotek, przy każdym stoisku czeka Cię coś wyjątkowego;
🔥 Po czwarte, After Party będzie przepełnione atrakcjami i aktywnościami.

To nie wszystko ale więcej będziemy zdradzać w najbliższym czasie, więc KUP BILET i obserwuj nasze media społecznościowe.

Kup bilet

1

4 ścieżki
tematyczne

2

Expert
box

3

Angażujące uczestników stoiska wystawców

4

Najbardziej angażujący after party

Dołącz do najbardziej angażującej konferencji HR w Polsce

Kup bilet

Prelegenci

Paulina Mazur
Prowadząca

Rozwiązuje wyzwania związane z przyciąganiem i rekrutacją pracowników różnych pokoleń. Promuje autentyczny i odpowiedzialny employer branding. Specjalizuje się w motywacjach millenialsów oraz w wydarzeniach łączących pokolenia.
Więcej

Tomasz Chaciński
Fitqbe.com

Founder & CEO w Fitqbe. Na co dzień odpowiedzialny za dynamikę rozwoju firmy. Posiada 11 letnie doświadczenie we współpracy z działami HR. Wyznawca work-life integration. Prywatnie pasjonat zdrowego trybu życia.
Więcej

Maja Gojtowska
www.gojtowska.com

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.
Więcej

Wojtek Kardyś
Good For You

Specjalista do spraw komunikacji Internetowej, digital marketingu i personal brandingu. Z wykształcenia filozof i scenarzysta. Z pasji PR-owiec, mówca konferencyjny, konsultant, szkoleniowiec i felietonista.
Więcej

Aleksandra Pszczoła
Bee Talents

Założycielka i CEO Bee Talents. W branży tech działa od 2010 roku, gdzie przeszła drogę od budowania aplikacji mobilnej, do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej.
Więcej

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska
Mamopracuj.pl

Współzałożycielka portalu mamopracuj.pl i Wiceprezes Fundacji Mamo Pracuj. Od ponad ośmiu lat zmienia polski rynek pracy na bardziej przyjazny i otwarty dla kobiet powracających do aktywności zawodowej po przerwie.
Więcej

Joanna Malinowska-Parzydło
Younicorn Sp. z o. o.

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn (do grudnia 2018 Personal Brand Institute).
Więcej

Ewa Mazurczyk-Jankowska
ISIR & grubyHR

Od lat prowadzę ISIR – Instytut Szkoleń i Rozwoju, a od ponad 17 lat zajmuję się rekrutacją i selekcją oraz szkoleniami. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zajmowałam się budowaniem wizerunku pracodawcy...
Więcej

Mariusz Trojanowski

Zajmuje się problematyką komunikacji w biznesie (w tym m.in. sztuką prezentacji i wystąpień publicznych, technikami sprzedaży, marketingiem bezpośrednim i obsługą klientów), zarówno naukowo jak i praktycznie. Przygotowuje pracowników różnych szczebli do prowadzenia wystąpień publicznych – prezesów, dyrektorów, specjalistów pracujących w różnych obszarach branżowych.
Więcej

Josef Kadlec
GoodCall

Founder of GoodCall & Recruitment Academy. A former software engineer, ethical hacker and author of the book People as Merchandise. Josef is also the very first officially certified recruiter by LinkedIn corporation in Central & Eastern Europe.
Więcej

Sofia Broberger
Toca Boca

Sofia is a freelance tech recruiter dividing her time between in-house assignments and sourcing training.
Więcej

Igor Pielas
Activy

Twórca firmy Activy, były pracownik Google w Polsce. Pomaga firmom tworzyć szczęśliwsze i zdrowsze miejsca pracy poprzez wellbeingowe wyzwania rowerowe i biegowe.
Więcej

Paulina Mazur
Prowadząca

Paulina Mazur rozwiązuje wyzwania związane z przyciąganiem i rekrutacją pracowników różnych pokoleń. Promuje autentyczny i odpowiedzialny employer branding. Specjalizuje się w motywacjach millenialsów oraz w wydarzeniach łączących pokolenia. Do 2018 roku pracowała w wiodącej firmie doradztwa personalnego BIGRAM, pełniła rolę członka zarządu. Rozwinęła w Polsce dwa międzynarodowe programy, łącząc młode talenty z pracodawcami (konkurs GMC Poland oraz program Enactus). Współpracowała z ponad 150 pracodawcami m.in. AVON, Budimex, Grupa Kapitałowa PGE, Bank Zachodni WBK, PKO Bank Polski, Deloitte, ING Bank Śląski, Grupa AXA, PwC, Saint - Gobain, KGHM, LOTTE Wedel, Klimate-KIC, Green Factory, KNAUF Industries, BBDO, Ferrero, Oriflame, PKN Orlen, VISA, Orange, KGHM, Grupa Wirtualna Polska. Obecnie pracuje pod własną marką jako konsultant, doradca, trener, mówca i moderator (również w języku angielskim). Dzieli się wiedzą na Linkedin: https://www.linkedin.com/in/paulina-mazur/ i na blogu: www.paulinamazur.com. Jestem również autorem i opiekunem studiów podyplomowych „Employer Branding Experience” we Wrocławiu.

Tomasz Chaciński
Fitqbe.com

Founder & CEO w Fitqbe.com

Founder & CEO w Fitqbe. Na co dzień odpowiedzialny za dynamikę rozwoju firmy. Posiada 11 letnie doświadczenie we współpracy z działami HR. Wyznawca work-life integration. Prywatnie pasjonat zdrowego trybu życia.

Maja Gojtowska
www.gojtowska.com

Bloger & www.gojtowska.com

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 10-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Jest współautorką strategii komunikacyjnych dla takich firm jak: MAKRO Cash and Carry Polska S.A., Grupa Pracuj czy TRUMPF Huettinger. Prowadziła z szkolenia z employer brandingu i budowy marki osobistej dla takich firm jak: Mostostal Warszawa, Assecco SSC, Link4 czy PWN.  Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie www.gojtowska.com.

Wojtek Kardyś
Good For You

Co-founder Good For You

Specjalista do spraw komunikacji Internetowej, digital marketingu i personal brandingu. Z wykształcenia filozof i scenarzysta. Z pasji PR-owiec, mówca konferencyjny, konsultant, szkoleniowiec i felietonista. Wykładowca na kierunku e- commerce w Wyższej Szkole Handlu we Wrocławiu. Współzałożyciel agencji produkcyjno-konsultingowej Good For You. W reklamie internetowej działa od dziewięciu lat, zaś w marketingu influencerskim i content video specjalizuje się od lat pięciu. Twórca pierwszej w Polsce audycji radiowej w całości poświęconej influencerom - Cotygodniowy Przegląd Internetu. Współprowadzący videopodcast biznesowy - Kardyś&Foszer. Zdobywca wielu nagród branżowych (min: Złote Spinacze, Złoty Listek CSR, EB STARS, Siłą Przyciągania, nominacja do Kampani Społecznej Roku 2017).

Aleksandra Pszczoła
Bee Talents

CEO & Bee Talents

Założycielka i CEO Bee Talents. W branży tech działa od 2010 roku, gdzie przeszła drogę od budowania aplikacji mobilnej, do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej. Na co dzień, razem ze swoim zespołem, znajduje najlepsze talenty dla firm z branży IT w Polsce i za granicą, szkoli rekruterów oraz pokazuje swoim klientom jak dbałość o kulturę organizacyjną wspiera realizację ich celów biznesowych. Prelegentka na wydarzeniach takich jak m.in.: Kongres Profesjonalistów HR, Warszawskie Dni Rekrutacji czy HR Camp, a także autorka artykułów poświęconych rekrutacji i employer brandingowi. "Szef HR" w roku 2014. Wydawca polskiego przekładu książki "Powerful" Patty McCord. W 2019 roku Bee Talents otrzymało wyróżnienie, w konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, a Ola została wyróżniona w raporcie Strong Woman in IT stworzonym przez Come Creations Group. W październiku 2019 Bee Talents zostało wyróżnione w kategorii najbardziej innowacyjna agencja w konkursie Linkedin Talent Awards.

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska
Mamopracuj.pl

Współzałożycielka Mamopracuj.pl

Współzałożycielka portalu mamopracuj.pl i Wiceprezes Fundacji Mamo Pracuj. Od ponad ośmiu lat zmienia polski rynek pracy na bardziej przyjazny i otwarty dla kobiet powracających do aktywności zawodowej po przerwie.

Odpowiada za współpracę z pracodawcami; tworzenie i realizację kampanii employer brandingowych oraz rekrutacyjnych. Konsultuje i doradza rozwiązania wspierające rodziców pracujących w firmach, budując pierwszą Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Uczestniczy w projektowaniu i realizacji programów społecznych m.in. #MamoPracujwIT. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w formie artykułów, warsztatów, webinarów czy kursów on-line.

Sama jest mamą trójki i testuje wszelkie elastyczne formy pracy, prowadząc przy tym w pełni zdalny zespół Fundacji.

Joanna Malinowska-Parzydło
Younicorn Sp. z o. o.

Executive Partner w Younicorn Sp.z o.o., bloger jestesmarka.pl, założyciel HRInfluencers

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn (do grudnia 2018 Personal Brand Institute). Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania, marki i zaangażowania, budowaniu strategii komunikacji, kultur firm wokół wartości i marki przywództwa. Architekt marki zarządów, zespołów, marki kobiecego przywództwa oraz programów mentoringowych. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Prekursorka zarządzania reputacją i silną marką osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka bestsellera „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”oraz „Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach” (premiera 14.11.2019). Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Pomysłodawca think tanku HR Influencers. Mentor i coach. Wykładowca MBA.

Ewa Mazurczyk-Jankowska
ISIR & grubyHR

CEO ISIR & youtuber grubyHR

Od lat prowadzę ISIR – Instytut Szkoleń i Rozwoju, a od ponad 17 lat zajmuję się rekrutacją i selekcją oraz szkoleniami. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zajmowałam się budowaniem wizerunku pracodawcy. Uwielbiam dzielić się wiedzą i doświadczeniem – zarówno w kontakcie z klientami, swoimi pracownikami jak i osobami chcącymi rozwijać swoje kompetencje w HR. Od 5 lat jestem wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Budowanie wizerunku pracodawcy - Employer Branding .Wspieram konkurs EB Stars i mam przyjemność być jego jurorem od samego jego początku. Pojawiam się jako prelegent na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych, a na moim koncie znajcie się wiele nagród i wyróżnień z zakresu budowania wizerunku pracodawcy zdobywanych wspólnie z klientami i partnerami. Jestem certyfikowanym trenerem warsztatowym. Prowadzę swojego VLOGA pod hasłem grubyHR.

Mariusz Trojanowski

Zajmuje się problematyką komunikacji w biznesie (w tym m.in. sztuką prezentacji i wystąpień publicznych, technikami sprzedaży, marketingiem bezpośrednim i obsługą klientów), zarówno naukowo jak i praktycznie. Przygotowuje pracowników różnych szczebli do prowadzenia wystąpień publicznych – prezesów, dyrektorów, specjalistów pracujących w różnych obszarach branżowych.

Adiunkt w Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Sędzia w trzech edycjach Konkursu PNSA (Polish National Sales Award) na najlepszych sprzedawców w kraju.

Wykładowca podyplomowych studiów w SGH oraz na Wydziale Psychologii UW. Laureat nagrody „Wykładowca roku” na PSM w SGH (2003) oraz nagrody „Najlepszy wykładowca” programu MBA w SGH (2016).

Uczestnik programu edukacyjnego dla nauczycieli biznesu (Colloquium on Participant-Centered Learning) w Harvard Business School, USA (2004).

Uczestnik stypendium Uniwersytetu RUCA w Antwerpii, w czasie którego współpracował z Direct Marketing Research Center w Gandawie.W latach 2005-2009 Dyrektor Strategiczny w agencji Momentum Worldwide (Grupa McCann Erikson Polska)

Autor i współautor różnych projektów marketingowo-sprzedażowych

Posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu ludzi biznesu w osiąganiu przez nich swoich celów.

Opublikował kilkadziesiąt artykułów w pismach fachowych na temat marketingu i sprzedaży. Autor książki „Marketing bezpośredni. Istota, zarządzanie, instrumenty” wydanej przez Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne w 2010 r., monografii „Postawy konsumentów wobec sprzedaży wysyłkowej w Polsce – ujęcie dynamiczne” wydanej przez Wydawnictwo Wydziału Zarządzania w 2013 roku oraz monografii „Prezentacje i wystąpienia w biznesie. Istota, uwarunkowania, badania”
wydanej przez Wydawnictwo Naukowe PWN w 2019 roku.

Josef Kadlec
GoodCall

Founder at GoodCall & Recruitment Academy

José is a former ethical hacker, digital forensic examiner and hardcore Linux engineer who went head over heels into the talent sourcing and recruitment industry utilizing his cross-field experience. Along with Milan Novak, the former board member of Grafton Recruitment, he co-founded the international recruitment agency, GoodCall, currently having 140+ employees and specializing in social recruitment for 5-person start-ups as well as 10,000 person Fortune 500s.

He grew up on open source and loves to share his knowledge, implementing new software and hardware innovations into his staffing procedures – seeing companies not able to hire Java engineers and build their amazing next-gen products is just too painful otherwise. This is also the reason that he established the Recruitment Academy, to cultivate, collaborate, and raise the bar for sourcing and recruiting in Central & Eastern Europe.

His claim to fame is as the author of a controversial book People as Merchandise: Crack the Code to LinkedIn Recruitment recommended by Barbara Corcoran from ABC's Shark Tank, the rogue recruiter and best-selling author David E. Perry and HR directors of companies such as IBM, Google, Barclays, Hewlett-Packard, T-Mobile, Manpower and AVG.

He still spends a few days per week as a speaker and trainer helping companies like ExxonMobil, Foxconn, Coca-Cola, Siemens, Nestle, Volkswagen, Adecco, Red Bull, Raiffeisenbank, Randstad, Merck, Ikea, Lenovo, Hilton and others to advance their talent sourcing capabilities. José also hasn't fully left the software business as he's an advisor and investor in a data-driven, people analytics ATS called Datacruit.

More information at www.JosefKadlec.com.

Sofia Broberger
Toca Boca

Recruitment Manager at Toca Boca

Sofia is a freelance tech recruiter dividing her time between in-house assignments and sourcing training. She fell into recruitment more than 6 years ago and hasn't look back since. She loves coming up with new ways of finding and attracting talent. She lives and works in Stockholm, Sweden and is trying to make the Swedish recruiters aware that there is a whole world out there, outside of the LinkedIn bubble. She is an active speaker, blogger and teacher of all things sourcing.

Igor Pielas
Activy

CEO & Activy

Twórca firmy Activy, były pracownik Google w Polsce. Pomaga firmom tworzyć szczęśliwsze i zdrowsze miejsca pracy poprzez wellbeingowe wyzwania rowerowe i biegowe. Wierzy, że poprzez dobrą zabawę najskuteczniej motywujemy się do zdrowego i ekologicznego stylu życia. Ekspert w obszarze naukowych metod zmiany zachowań oraz transportu rowerowego w miastach. Promuje zrównoważone podejście do biznesu i życia. Pasjonat kolarstwa i nowych technologii, laureat rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie.

Program konferencji

Ścieżka tematyczna

Godzina

Temat wystąpienia i prelegent

Employer Branding

KUP BILET

8:30 - 9:15

Rejestracja uczestników oraz poranna kawa.

9:25 - 9:45

"Jak tworzyć miejsca pracy przyjazne rodzicom i dlaczego warto?"

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Współzałożycielka Mamopracuj.pl

9:50 - 10:10

"Wykorzystanie video w kampaniach Employer Brandingowych"

Wojtek Kardyś

Co-founder & Good For You

10:15 - 10:35

Temat prelekcji zostanie ogłoszony niebawem

Prof. Mariusz Trojanowski

Associate Professor & Warsaw University

10:40 - 11:15

Panel dyskusyjny.

Employer Branding

11:15 - 11:35

Przerwa kawowa.

Rekrutacja

KUP BILET

11:35 - 11:55

"Historia zakupu pewnej czapki i zmiany pewnej pracy."

Maja Gojtowska

Bloger w gojtowska.com

12:00 - 12:20

"Efekt ślepej plamki - jak mózg płata nam figle podczas rekrutacji."

Ewa Mazurczyk-Jankowska

CEO & ISIR Doradztwo Personalne

12:25 - 12:45

„W poszukiwaniu sensu pracy. Od employee/employer experience do obustronnego szacunku."

W świecie VUCA człowiek potrzebuje prostoty i przypominania, w czym tkwi sens życia. Praca jest ważnym aspektem życia, wartym refleksji i szacunku. Odczarujmy zatem „buzzwordowe" śmieciówki, złych rekruterów, HRowców, generacje – skupiając uwagę na wzajemnych zobowiązaniach i szacunku.

Joanna Malinowska-Parzydło

12:50 - 13:20

Panel dyskusyjny.

Rekrutacja

13:20 - 14:05

Lunch.

Sourcing

KUP BILET

14:10 - 14:30

Prelegent i temat wystąpienia zostaną ogłoszone niebawem

14:35 - 14:55

"Behavioural Sourcing – what is it and how do you do it?"

Sofia Broberger

Recruitment Manager & Toca Boca

15:00 - 15:20

"Talent Sourcing in the Transhuman Age."

- How to dominate the recruitment market through people & tech.
- 3 practical rules how to become a competitive recruiter or sourcer.
- Recommended talent sourcing stack.
- The future of sourcing and what emerging technologies are applicable already today.

Josef Kadlec

Founder & GoodCall & Recruitment Academy

15:25 - 15:55

Panel dyskusyjny.

Sourcing

15:55 - 16:05

Przerwa kawowa.

Happiness at work & Wellbeing

KUP BILET

16:05 - 16:25

"Czy w pracy musimy być szczęśliwi? Jak kultura organizacyjna wpływa na naszą efektywność i czy przekłada się na wyniki biznesowe."

Kultura organizacyjna to nie piłkarzyki, świeże kanapki czy słodkie środy. Jeśli chcemy aby ludzie byli szczęśliwi, nasza organizacja musi działać efektywnie. Można to osiągnąć stawiając na budowanie dojrzałego zespołu, który ma wspólne wartości i wierzy w misję firmy. Każda organizacja chce realizować swoje cele biznesowe, a kultura organizacyjna powinna wspierać te działania. W jaki więc sposób ją budować? Jakie są jej cienie i blaski? Podczas prelekcji podzielę się doświadczeniami zarówno z pracy z klientami, jak również przedstawię kilka przykładów z pszczelego życia w Bee Talents.

Aleksandra Pszczoła

CEO & Bee Talents

16:30 - 16:50

„From Wellness to Well-being and Performance" - Jaki wpływ na zaangażowanie pracowników ma strategia Well-being?

Podczas prelekcji przedstawię praktyczne podejście do tej strategii oraz jej realny wpływ na poprawę wyników biznesowych.

Tomasz Chaciński

Founder & CEO w Fitqbe.com

16:55 - 17:15

"Wellbeing - dla biznesu czy ludzi i planety? Nowe zadania odpowiedzialnego eko-pracodawcy."

Igor Pielas

CEO & Activy

17:20 - 17:50

Panel dyskusyjny.

Happiness at work & Wellbeing

After Party

CulinaryOn, to nowe, wyjątkowe miejsce, które doskonale sprzyja integracji i nawiązywaniu kontaktów. Na After Party będziesz miał okazję poznać ponad 150 uczestników konferencji oraz większość prelegentów.

Nie zapomnieliśmy również o zadbanie o angażujące atrakcje. Co Cię czeka podczas After Party HeRoes Conference?

Dostępne pakiety

Co otrzymujesz?

Udział w konferencji.

Udział w formacie Expert Box

Elektroniczny certyfikat potwierdzający udział w konferencji

Torba materiałowa z konferencyjnymi gadżetami

Dostęp do prezentacji prelegentów po konferencji

Lunch

Materiały video z konferencji

Możliwość udziału w warsztatach Agile for HR

Konferencyjna paczka dostarczana na wybrany przez Ciebie adres

Udział w Angażującym After Party

Pakiet JUNIOR

699,00 zł

Udział w konferencji HeRoes Conference 2020

Udział w formacie Expert Box

Elektroniczny certyfikat

Lunch

Torba materiałowa z konferencyjnymi gadżetami

Dostęp do prezentacji prelegentów po konferencji

Kup bilet*

Popularna opcja

Pakiet HERO

989,00 zł

Udział w konferencji HeRoes Conference 2020

Udział w formacie Expert Box

Elektroniczny certyfikat

Torba materiałowa z konferencyjnymi gadżetami

Dostęp do prezentacji prelegentów po konferencji

Materiały video z konferencji

Lunch

Możliwość udziału w warsztatach Agile for HR

Kup bilet*

Pakiet SUPERHERO

1329,00 zł

Udział w konferencji HeRoes Conference 2020

Udział w formacie Expert Box

Elektroniczny certyfikat

Torba materiałowa z konferencyjnymi gadżetami

Dostęp do prezentacji prelegentów po konferencji

Materiały video z konferencji

Lunch

Możliwość udziału w warsztatach Agile for HR

Konferencyjna paczka dostarczana na wybrany przez Ciebie adres

Udział w Angażującym After Party

Kup bilet*
Kup bilet grupowy

*Zostaniesz przekierowany do sklepu organizatora konferencji www.hrembassy.pl. Podaj wymagane dane, dokonaj zakupu i zaczynaj odliczać dni do najbardziej angażującej konferencji HR w Polsce!

Kontakt

Warsaw Marriott Hotel

Al. Jerozolimskie 65/79

00-697, Warszawa

Partnerzy, sponsorzy i reklama

TEL: +48 603 771 374

MAIL: adrian@heroesconf.pl

Dla uczestnika

TEL: +48 883 549 205

MAIL: weronika@heroesconf.pl

Dla mediów

TEL: +48 603 771 374

MAIL: adrian@heroesconf.pl

Miejsce konferencji: Warsaw Marriott Hotel

Zostań partnerem

Organizator

Wystawcy

Partnerzy

Partner After Party

Partnerzy medialni