HR na Deser to bezpłatny meet up organizowany co miesiąc w Warszawie, dedykowany Hr-owcom, pracodawcom, właścicielom firm, pasjonatom. Stawiamy na dużą dawkę wiedzy oraz kreatywność. To przestrzeń do nawiązywania kontaktów i relacji
Jesteś głodny wiedzy?
#13 HR na Deser
/ Infrmacje już wkrótce.
07 sierpnia 2019 / 17:45
Business Link Astoria, ul. Brokla 2, Warszawa
Już wkrótce więcej informacji :)
Do zobaczenia już 07 sierpnia!
Partnerzy spotkania

Program
spotkania

17:45 - 18:00
Networking
18:00 - 18:25
Przywitanie uczestników
Adrian Martinez | HR Embassy
Aga Osytek | Business Link
18:25 - 18:55
Temat
Temat
18:55 - 19:25
Temat
Temat
19:25- 19:45
Networking
19:45 - 20:15
Temat
Temat
20:15 - 20:25
Zakończenie części oficjalnej - Podsumowanie/ Konkurs
20:25 - 21:30
Newtorking
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny !
Poznaj naszych prelegentów
Karolina Latus,
HR Embassy
Trener Biznesu, HR business partner, Headhunter oraz wykładowca uniwersytecki. Specjalizuje się w budowaniu działów HR, nowoczesnych metodach rekrutacji i outplacementu. Od ponad 10 lat łączy HR oraz Marketing tworząc firmę szkoleniowo - consultingową HR Embassy. Od dwóch lat organizuje cykl wydarzeń “HR na Deser” skierowany do branży HR.
Adrian Martinez,
HR Embassy
CMO oraz współzałożyciel firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy. Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku i LinkedIn oraz strategii obecności marki online (współpracował z brandem szkoleniowym Sprawny.Marketing, jak również̇ prowadzi szkolenia dedykowane). Wśród klientów, z którymi współpracuje i dla których prowadził szkolenia znajdują̨ się̨ firmy takie jak: Cushman & Wakefield, Badura, Kitchen Aid, ISTV, infoShare, e-point czy Pruchnik.
Jest również prelegentem na wielu konferencjach branżowych takich jak: I love Marketing, Golden Marketing Conference, Pipeline Summit, Babel Camp czy Akademia Marketingu.

Prywatnie angażuje się̨ w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera miedzy innymi projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.
Zostań prelegentem
Masz wiedzę, doświadczenie lub inspiracje? Napisz do nas i zostań prelegentem HR na Deser.