HR na Deser to bezpłatny meet up organizowany co miesiąc w Warszawie, dedykowany Hr-owcom, pracodawcom, właścicielom firm, pasjonatom. Stawiamy na dużą dawkę wiedzy oraz kreatywność. To przestrzeń do nawiązywania kontaktów i relacji
Weź udział
Jesteś głodny wiedzy?
#14 HR na Deser
/ O benefitach słów kilka
24 września 2019 / 17:45
Solutions Rent, Pl. Trzech Krzyży 10/14
Zapisz się
O benefitach słów kilka.
Mamy rok 2019, benefity świętują w naszych firmach swoje czasy popularności. Karta Multisport czy owocowe czwartki przeszły już z kategorii dodatków do codzienności.

Jakie są obecnie HOT benefity w firmach? Czym przyciągać najlepsze talenty i jak budować skutecznie kulturę organizacji? No i wreszcie, jak wygląda przyszłość systemów benefitowych w firmach.

#14 HR na Deser będzie mięsny. Dużo case studies i wielu prelegentów. Zapraszamy.
Partnerzy spotkania

Program
spotkania

17:45 - 18:00
Networking
18:00 - 18:20
Przywitanie uczestników
Adrian Martinez | HR Embassy
Aga Osytek | Business Link
18:20 - 18:50
"Jak to było z tym Fitqbe w WP. Czyli historia prawdziwa."
Sylwia Mikulak, Kierownik ds. Operacji HR / Wirtualna Polska Media SA
Tomasz Chaciński, Founder & CEO / Fitqbe.com
18:50 - 19:10
Networking
19:10- 19:40
„Projektowanie personalizowanych rozwiązań dla Pracowników"
Aleksandra Stasiak, Employer Branding Specialist / Nationale-Nederlanden Poland
Artur Deninis, Head Of Business Development / AskHenry.pl
19:40 - 20:10
TBA
20:10 - 21:00
Newtorking
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny :)
Weź udział
Poznaj naszych prelegentów
Sylwia Mikulak,
Kierownik ds. Operacji HR / Wirtualna Polska Media SA
Na co dzień odpowiada za funkcjonowanie działu Administracji Kadrowej i Rachuby Płac w Spółce. Doradza w zakresie wdrożenia platformy benefitowej, systemu prywatnej opieki medycznej, pakietu ubezpieczenia na życie oraz nowych rozwiązań systemu kadrowo-płacowego. Tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania usprawniające pracę działu kadrowo-płacowego na styku z innymi działami.
Tomasz Chaciński,
Founder & CEO / Fitqbe.com
Na co dzień odpowiedzialny za dynamikę rozwoju firmy. Posiada 11 letnie doświadczenie we współpracy z działami HR. Wyznawca work-life integration. Prywatnie pasjonat zdrowego trybu życia.
Artur Deninis,
Head Of Business Development / AskHenry.pl
Od 11 lat zajmuje się sprzedażą i wsparciem Klienta, z czego 7 w obszarze narzędzi związanych z szeroko rozumianym HR. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w korporacjach, jak i startupach. Przez lata związany m.in. z GoldenLine, Monster Polska czy Grupą Pracuj. Od blisko 2 lat odpowiedzialny za rozwój biznesu i ekspansję w firmie AskHenry. Prywatnie wielki fan sportów walki i redaktor w jednym z największych portali branżowych InTheCage.pl. W życiu wyznaje zasadę, że biznes tworzą ludzie. Żeby osiągnąć sukces wystarczy rozmawiać i przede wszystkim słuchać.
Aleksandra Stasiak,
Employer Branding Specialist / Nationale-Nederlanden Poland
Działania związane z budowaniem wizerunku pracodawcy to dla niej nie tylko chleb powszedni, ale przede wszystkim pasja. W pracy uwielbia wyzwania w których może łączyć obszar HR i marketingu, a efektem jest zadowolony i zaangażowany pracownik. W życiu prywatnym szuka wyzwań dających jej 110 endorfin.
Adrian Martinez,
CMO / HR Embassy
CMO oraz współzałożyciel firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy. Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku i LinkedIn oraz strategii obecności marki online (współpracował z brandem szkoleniowym Sprawny.Marketing, jak również̇ prowadzi szkolenia dedykowane). Wśród klientów, z którymi współpracuje i dla których prowadził szkolenia znajdują̨ się̨ firmy takie jak: Cushman & Wakefield, Badura, Kitchen Aid, ISTV, infoShare, e-point czy Pruchnik.
Jest również prelegentem na wielu konferencjach branżowych takich jak: I love Marketing, Golden Marketing Conference, Pipeline Summit, Babel Camp czy Akademia Marketingu.

Prywatnie angażuje się̨ w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera miedzy innymi projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.
Zostań prelegentem
Masz wiedzę, doświadczenie lub inspiracje? Napisz do nas i zostań prelegentem HR na Deser.

Jesteś głodny wiedzy?
Zapisz się na wydarzenie!